• ZBIÓRKA ELKTROŚMIECI

• Drodzy uczniowie i rodzice!
            Nasza szkoła przystąpiła do projektu:

“WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży
            oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami. W zamian za
            przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który
            wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych.
            Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!
            Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą
            zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

„IM WIĘCEJ SPRZĘTU UZBIERAMY, TYM WYŻSZY BON OTRZYMAMY!’’

RODZAJE_SPRZE__TU_ELEKTRYCZNEGO_I_ELEKTRONICZNEGO.pdf

• PODSUMOWANIE CHARYTATYWNEGO KIERMASZU

• Z całego serca dziękujemy za udział w naszym szkolnym, charytatywnym kiermaszu słodkości, z którego pieniądze przekażmy na leczenie Wioli Gil. To dzięki Waszej obecności i zaangażowaniu udało się zorganizować to wspaniałe wydarzenie.

Dziękujemy za to, że poświęciliście swój czas i siły aby wziąć udział w tym kiermaszu. Aktywność dzieci, zaangażowanie rodziców, nauczycieli oraz wkład SU w organizację   były nieocenione.

Dzięki pomocy całej nasze społeczności, na leczenie Wioli udało się nam zebrać:

• 550 zł podczas sprzedaży kartek walentynkowych,
            • 3300 zł w ciągu dwóch dni kiermaszu słodkości

Łącznie daje to kwotę 3850 zł., którą jak najszybcież przekażemy.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w organizacji kiermaszu.

• WALENTYNKI

• Dzień Świętego Walentego, popularnie zwany Walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła. W związku z tym, że w tym roku  wypadają one w ferie, postanowiono uczcić je troszkę wcześniej...

Tradycyjnie, jak co roku zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości kupione podczas charytatywnego kiermasz) do specjalnie przygotowanego pudełka. Trzeba przyznać, że szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości.

red. Izabela Krzysztof
            fot. A.CIeżak

• CHARYTATYWNY KIERMASZ SŁODKOŚCI

• Szkolny Klub Wolontariatu serdecznie zaprasza na charytatywny kiermasz słodkości, który odbędzie się 08. 02 oraz 09. 02. 2024r. (tj. czwartek i piątek). Do nabycia będą pyszne babeczki, rogaliki oraz ciasta.

Cały dochód ze sprzedaży słodkości, przeznaczony zostanie na leczenie chorej Wioli.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
            WARTO POMAGAĆ